Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316829
11165
264
Hollóházi Erika mintás bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm 1316972
11166
264
Hollóházi Jurcsák féle dísztárgyak, váza (2db), tálka (1db), matricás, jelzett, hibátlan, összesen:3 db, m:10 és 18 cm, 13×8 cm 1319297
11167
264
Hollóházi virágmintás porcelán emlékváza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
1319224
11168
264
Hollóházi porcelán virágmintás cukortartó, matricás, hibátlan, jelzett, d: 14 cm, m: 7 cm 1109686
11169
264
Hollóházi porcelán néger nő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
1251100
11170
264
6 db kisméretű Hollóházi korsó, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 11 cm 1209663
11171
264
1319324
11172
264
Hollóházi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 1319031
11173
264
Hollóházi virág mintás váza, matrica, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1230612
11174
264
1320615
11175
264
cca 1900 Hiányos étkészlet, matricás jelzett (Kossuth), kopott, összesen:15 db 1157043
11176
264
Fischer J. Budapest lábas doboz, tető nélkül, jelzett, hibátlan, 10×18 cm, m:10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF