Porzellan Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1304369
11177
264
Soproni látképes Aquincumi porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
1290694
11178
264
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, jelzett, 12x9 cm
1317628
11179
264
26000
Fischer J Budapest díszváza, kézzel festett mázas fajansz, restaurált, m:26 cm 1316358
11180
264
Aquincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 1313859
11181
264
7 db különféle porcelán bögre ill. kiöntő (Drasche, Hollóházi, Zsolnay), különböző méretben, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
1313800
11182
264
Mezőberény látképével díszített Bagi André jászárokszállási porcelán falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 1319603
11183
264
Royal Doulton porcelán tányér, levonóképes, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában, d: 26 cm 1319609
11184
264
Wedgwood porcelán ékszertartó dobozka, matricás, hibátlan, jelzett, d: 8 cm, m: 4 cm 1319600
11185
264
Royal Doulton porcelán tányér, levonóképes, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában, d: 26 cm 1299682
11186
264
Polonsky halas váza, apró máz hibával, jelzett, kézzel festett, m:23 cm 1299395
11187
264
Wallendorf sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm
1238287
11188
264
Neundorf figurális kínáló, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:15 cm, m:14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF