11243. 264. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF
0 HUF
Barokk jegyespár, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván