11131. 264. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Herendi narancs Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván