11125. 264. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Herendi zöld virágmintás mokkás csésze + 2 db alj, kézzel festett, jelzett (koronás), nagyon apró kopásnyomokkal, d: 6,5 ill. 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván