11163. 264. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
10
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, jelzett, üvegezett fa keretben, 11x17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván