11151. 264. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
Zsolnay játszó macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm + Zsolnay nyúl, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván