11016.
264. Gelaufene Fernauktion
Stich
10 000 HUF
Gustave Greux (1838-1919): Munkácsy Mihály után: A vak John Milton diktálja leányának az Elveszett paradicsom c. művét. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon. A "The Portfolio" c. művészettörténeti folyóirat 11. kötetének melléklete. 22x15,5 cm.