Uhren Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319399
11344
264
4400
Watches
Fa dobozos óra, működőképes állapotban, elem nélkül, 14x14x12 cm
1246739
11345
264
26000
Watches
Timex karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működik
1246710
11346
264
15000
Watches
Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik
1125002
11347
264
14000
Watches
cca 1930 Falióra, üvegszámlapos, 2 db súllyal, 26×22 cm (óraház) 1238382
11348
264
120000
Watches
Szecessziós kandalló óra, festett fajansz, "Amicitia vincit horas" felirattal, óraszerkezet javításra szorul, jelzés nélkül, igényesen restaurált, 52×60 cm / Art nouveau / Jugendstil table clock, painted fayance, nicely restored, mechanics needs repair 1320055
11349
264
Watches
Virágmintás porcelán óra, matricás, működő óraszerkezettel, 18x12x4,5 cm
1321333
11350
264
Watches
NDK-ban készült, festett porcelán falióra, Weimar jelzéssel. d: 24 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF