Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. A kezdőlapokat és záródíszeket rajzolta Nagy Sándor. Bp. 1905. Franklin Társ. 4 sztl. lev. 120 l. 49 t. Kiadói félvászonkötésben. A négy facsimile hiányzik. A borítótáblák enyhén sérültek.
Méry Gábor - Jankovics Marcell: A szepesszombati Szent György-templom. Bp., 2011, Méry Ratio. Kiadói modern keménykötésben, hátsó borítón apró sérüléssel. Dedikált példány!
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
Pesti Hirlap könyvtára. A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva. Bp., 1940, Pesti Hírlap. 1190 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
Magyar erotika - Hungarian erotica. Tony Fekete 2002-ben, a Vigadó Gallériában tartott Erotika-kiállításának színes, képes katalógusa, kereskedelmi forgalomba csak korlátozott számban került. Bp., 2002, PolgArt. Kiadói keménykötésben, egy előzéklap hiányzik.
Dr. Berecz Sándor: A képzőművészetek története Gyomán, én. Kner Izidor. 199 l. 70 szövegközti metszett képpel és ábrával. Kiadói, préselt, egészvászon (Kner) kötésben. Jó állapotban
Meller Simon: Michelangelo. 17 melléklettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., Lampel Róbert. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.