Vidor Pál: A szombat könyve. Olvasmányokkal, képekkel, kottákkal. (Javne könyvek 8.) Bp., 1942, A Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetségének kiadása. 152 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Ros-hasono ünnep első napjára. Magyar fordítással ellátta Schön József. Első kötet. Schlesinger Jos könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.
Eszter könyve. Az Ortodox Zsidó Népasztal Egyesület ajándéka. Budapest, Az Ortodox Zsidó Népasztal Egyesület. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Pészáchi hágádá: az őrködés éjszakája. Új magyar fordítás útmutatóval és kommentárokkal. Főszerk.: Oberlander Baruch. Bp., 1999, Magyar Könyvklub - Chábád Lubavics Zsidó Nevelési és Oktatási Egyesület. Kétnyelvű kiadvány. Oberlander Baruch (1965- ) orthodox haszid rabbi Vadas Verának, az Aviv Travel igazgatójának szóló magyar és héber nyelvű dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3 db izraelita imakönyv-Festgebete der Israeliten. Dritter Band. Wien, 1873, Schlesinger's Buchhandlung; Machsor. Sie sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Übersetzung von S.G. Stern. Wien, 1887, Schlesinger. Kötetenként változó állapotban.
Benoschofsky Ilona, Karsai Elek: Vádirat a nácizmus ellen. Dokumentumok a magyarországi zsidóüldözés történetéhez. III. 1944. június 26-október 15. Bp., 1967., Magyar Izraeliták Országos Képviselete. 720 p. Kiadói félvászonkötésben.