August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas Br érem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" (69,03g/58mm) T:2 kis ph., fo.
Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" two-sided Br medallion. Sign.: August Kleeberg (69,03g/58mm) C:XF small edge error, spotted
Hauser: 7917, Wurzb: 8694.
Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina
Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina
Berán Lajos (1882-1943) 1927. "Vértesaljai Vértesy Sándor Ő Nagyméltósága 10 évi államtitkársága emlékére - Barátai és tisztelői" Br plakett (89x57mm) T:2- kis patnina
HP 1290.
Bognár György (1944-) 1996. "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "663" sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, kissé sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc, kis patina
Hungary 1996. "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "663" on the edge, with certificate, in original, slightly damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched, small patina