Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 38

Amerikai Egyesült Államok 1893. "Világkiállítás Chicago" 2xklf Al emlékérem, mindkettő lyukasztott (31,5mm) T:2 USA 1893. "World's Columbian Exposition Chicago" 2xdiff Al medallion, both woth holes (31,5mm) C:XF
31032.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Ausztria 1760. "II. József és Bourbon Izabella pármai hercegnő" jelzetlen Ag emlékérem esküvőjük alkalmából. Szign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) T:2,2- ph. Austria 1760. "IOSEPH  A  A  ELISAB  BOVRB  PHILIP  HISP  INF  FILLIA / FELIX CONNVBIVM - CELEBRAT VINDOB/VI  OCT  MDCCLX" unmarked Ag medallion commemorating the marriage of Joseph II and princess Isabella of Parma. Sign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) C:XF,VF edge error
31033.

Ausztria 1760. "II. József és Bourbon Izabella pármai hercegnő" jelzetlen Ag emlékérem esküvőjük alkalmából. Szign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) T:2,2- ph. Austria 1760. "IOSEPH A A ELISAB BOVRB PHILIP HISP INF FILLIA / FELIX CONNVBIVM - CELEBRAT VINDOB/VI OCT MDCCLX" unmarked Ag medallion commemorating the marriage of Joseph II and princess Isabella of Parma. Sign.: Franz Anton Wi...

Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86

Ausztria ~1850. Jelzetlen Ag bérmálási emlékérem. Szign.: DRENTWETT (6,46g/28mm) T:2 ph. Austria ~1850. Ag confirmation medal without hallmark. Sign.: DRENTWETT (6,46g/28mm) C:XF edge error
31034.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

Ausztria 1864. "Carl Freiherr von Scheuchenstuel" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) T:2- ph. Austria 1864. "Carl Freiherr von Scheuchenstuel" two-sided Br commemorative medallion "CARL FREIHERR V. SCHEUCHENSTEUEL / DEM TREUEN FREUNDE DES BERGWESENS 1864" Sign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) C:VF edge error
31035.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás" aranyozott Br emlékérem "J. CHRISTLBAUER" gyártói jelzéssel. "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Szign.: H. STROBEL T:2 aranyozás lekopott Austria 1873. "World exhibition of Vienna" gilt Br commemorative medallion with makers mark "J. CHRISTLBAUER".  "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Sign.: H. STROBEL C:XF gilding worn
31036.

Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás" aranyozott Br emlékérem "J. CHRISTLBAUER" gyártói jelzéssel. "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Szign.: H. STROBEL T:2 aranyozás lekopott Austria 1873. "World exhibition of Vienna" gilt Br commemorative medallion with makers mark "J. CHRISTLBAUER". "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Sign....

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója" Br emlékérem (28mm) T:2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1898. "50th Anniversary of Franz Joseph's Reign" Br medal (28mm) C:VF edge error
31037.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Ausztria 1967. Ezüstözött Br naptár emlékérem. Szign.: Köttenstorfer (40mm) T:2 Austria 1967. Silver plated Br calendar medallion. Sign.: Köttenstorfer (40mm) C:XF
31038.

Rufpreis:
500 HUF
1,30
1,43

Belgium 1910. "Iparkiállítás Brüsszel" fém érem. Szign.: Wiener (32mm) T:2 karc Belgium 1910. "Industrial Exposition Brussels" metal medallion. Sign.: Wiener (32mm) C:XF scratched
31039.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Notre Dame" Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. "Schenectady 1776-1976" Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND "Paris Mint / Notre Dame" Cu tourist token (34mm) + USA 1976. "Schenectady 1776-1976" Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU
31040.

Rufpreis:
500 HUF
1,30
1,43

Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Hadtörténeti Múzeum + Notre Dame" Cu turista zsetonok (2x) (34mm) T:2 France ND "Paris Mint / Military History Museum + Notre Dame" Cu tourist token (2x) (34mm) C:XF
31041.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

India 1986. "Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh" jelzetlen aranyozott Ag emlékérem (10.08g/32mm) T:2 India 1986. "Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh" gold plated silver commemorative medallion without hallmark (10.08g/32mm) C:XF
31042.

Rufpreis:
500 HUF
1,30
1,43

Kanada ~1970. "Manitoba 1870" Cu zseton (31,5mm) T:2,2- ph. Canada ~1970. "Manitoba 1870" Cu tokne (31,5mm) V:XF,VF edge error
31043.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF