Keramiken Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1325193
11067
265
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, apró máz hibával, 10×11 cm 1325186
11068
265
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csigás kis kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, apró máz hibával, m:8,5 cm, d:9,5 cm
1327072
11069
265
Art-ceramics
Eozin mázas váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m:22cm 1327067
11070
265
Art-ceramics
Három lábú eozin mázas váza, kerámia, jelzett, hibátlan, 2db, m:14cm 1325204
11071
265
Art-ceramics
Komlós vadász fiú a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1291005
11072
265
Art-ceramics
Városlőd népi mintás kerámia tálka, lepattanásokkal, jelzett, 20x15 cm
1259697
11073
265
Art-ceramics
Jelzett kerámia lámpatest, kézzel festett mázas, jó állapotban, m:31 cm 1323549
11074
265
Art-ceramics
2 db söröskorsó, hibátlanok, m: 13 cm 1238152
11075
265
Art-ceramics
Thurzófüred emlék kancsó, jelzés nélkül, sérült, mázas kerámia, m:22 cm 1223606
11076
265
Art-ceramics
Azonosítatlan jelzéssel: Iparművész mázas kerámia kerámia fali dísztál. Nagyméretű, hibátlan. d:36 cm 1170180
11077
265
Art-ceramics
Kerámia hamutál mini vázával, a vázán apró lepattanással, m: 8,5 cm; d: 20 cm
1320592
11078
265
Art-ceramics
Karácsonyi Zsuzsa (?-): Retro fali tál, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF