Bücher: Militaria Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1291738
13761
265
Books: Military
Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1993, Jókai Kör. Kiadói papírkötésben, a gerincet ragasztócsíkkal erősítették meg.
1327631
13762
265
Books: Military
Böngérfi János: Harc a szabadságért. - Öreg honvéd elbeszélése. Bp., 1905, Athenaeum. 320 p Kiadói kopottas, sérült. festett vászonkötésben. Mindkét előzék hiányos. 1327628
13763
265
Books: Military
NYUKOSZ évkönyv 1930. Jubileumi kiadás a szövetség fennállásának tíz éves emlékére. Bp., 1930, Madách. Kiadói papírkötésben. 1324602
13764
265
Books: Military
Salamon Elemér: 8000 kilométer. Bp., é.n., Corvina. 160 p. Kiadói, kopottas félvászonkötésben. Egy előzéklap hiányzik.
1324065
13765
265
Books: Military
Descovich, Emo und Emil Seeliger: Das "U"-Boot. Wien, 1915. Verlag Österreichischer Flottenverein 64p. sok képpel / with many illustrations 1296128
13766
265
Books: Military
Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. Bp., 1991, Corvina. Kiadói keménykötésben.
1125363
13767
265
14000
Books: Military
1240490
13768
265
Books: Military
Harmath Ádám: Az alegységparancsnok kiképző-nevelő munkájáról. Bp., 1978, Zrínyi. 245 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1240519
13769
265
Books: Military
1240561
13770
265
Books: Military
Ljapunov: Rakéta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 117 p. Kiadói félvászonkötésben. 808999
13771
265
Books: Military
807731
13772
265
Books: Military
Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF