Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1139832
30752
265
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Alföldy János (1902-1966) 1928. "Haladás Vasutas Sport Egyesület" nagyméretű egyoldalas Br plakett (253x167mm) T:2 Hungary 1928. "Haladás (Progress) Railroaders Sport Club" big size, one-sided Br plaque. Sign.: János Alföldy (253x167mm) C:XF HPII 10var 1323326
30753
265
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1987. "SZOT Díj 1987" kétoldalas Br plakett dísztokban (87-90mm) T:2 1273342
30754
265
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Budapest Főváros Tanácsa" öntött Br plakett mesterjegy nélkül (100-104mm) T:2
1322943
30755
265
Numismatik
Bajnok Béla (1937-) DN "Volgográd" egyoldalas Br érem (94mm) T:2 1322964
30756
265
Numismatik
Bajnok Béla (1937-) DN "Kijev" egyoldalas Br érem (93mm) T:2
1323822
30757
265
11000
Numismatik
Beck András (1911-1985) 1946. "Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX" Br emlékérem (75mm) T:2 Hungary 1946. "Mátyás Rákosi / The Third Congress of the Hungarian Communist Party 1946 IX" Br commemorative medal. Sign.: András Beck (75mm) C:XF
1327044
30758
265
11000
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1911. "Liszt / Musica infinita" Br plakett (66x64mm) T:2 HP 881. 1327065
30759
265
11000
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1914. "Vonósnégyes" ezüstözött fém plakett (65x85mm) T:2- erős patina HP 898.var 1323831
30760
265
13000
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2 kis ph. / Hungary 1935. "300th Anniversary of the fundation of Pázmány Péter Catholic University" two-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (79,5mm) C:XF small edge erro...
1323156
30761
265
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Magyar Sí Szövetség" egyoldalas Br plakett (71,5x50,5mm) T:2 kis patina 1230040
30762
265
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Magyar Sí Szövetség" fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T:2-
1111959
30763
265
100
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Magyar Sí Szövetség" fém plakett (69x49,5mm) T:3 erős patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF