Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 278
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320088
266
A jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, falemez, antik keretben, 12×20 cm 1320085
10001
266
A jelzéssel: Alpesi táj házzal. Olaj, falemez, antik keretben, 12×20 cm 1317860
10002
266
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris, In memoriam Galambos Ferenc. Klisé, papír, jelzett, 7,5×5 cm
1317823
10003
266
Andruskó Károly (1915-2008): Épülnek a panelházak. Linó, papír, jelzett a linón, 8×7 cm
1331524
10004
266
3 db ex libris, Andruskó Károly (1915-2008): Várak, épületek, linó és fametszet, papír, jelzett a dúcon, 4×2 cm
1317971
10005
266
Andruskó Adorján (?-?): Ady Endre. Klisé, papír, jelzett, 14×9 cm
1335463
10006
266
Andruskó Károly (1915-2008): Munkások. Linó, papír, jelzett a linón, 17×19 cm
1330458
10007
266
Anna jelzéssel: Férfi portré. Olaj, falemez, megvetemedett, 40×28 cm
1330461
10008
266
Anna jelzéssel: Női portré. Olaj, falemez, sérült, 45×26 cm 1331969
10009
266
Ábrahám Rafael (1929-): Olasz tengerpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×27 cm
1332257
10010
266
Babos Éva (1948-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 65×75 cm
1331215
10011
266
Bagi Dénes (?-?) Tehenek. Olaj, vászon, 40×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF