Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 59

Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. 1106 képpel és 20 színes táblával. Bp., 1943, Dante. 464 p. 20 t.(színes). Kiadói, kissé sérült, megvetemedett félvászonkötésben.
12989.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott példány (188. sz.)
12990.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

A csillagok örökké élnek. Inkey Tibor színészportréi. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Felvágatlan példány! Papírkötésben, néhány lap kijár.
12991.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

Bárdos Artur: Játék a függöny mögött Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor. 210 l. Lapszámozáson belül 12 t. (4 színes, díszlettervek és képek) számos szövegközti rajzzal, amelyek Kolozsváry Sándor tollrajzai. Kiadói kopottas, foltos félvászonkötésben.
12992.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Pogány Ö. Gábor: Derkovits Gyula. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben, a borító sérült.
12993.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban I-II. Bp, 1896, MTA. Kiadói, enyhén sérült, foltos egészvászon sorozatkötésben.
12994.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86

Gyulai történelmi séták. Volent Katalin grafikái. Gyula, 2002, Gyulai Alkotókör. Kiadói papírmappában, az alkotó dedikációjával!
12995.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Frank Arnau: Művészethamisítók, hamisítók művészete Háromezer év a hamisított műalkotások történetéből. Budapest, 1963, Képzőművészeti Alap, 271 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
12996.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Madách Imre: Az ember tragédiája. Buday György fametszetei. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. 22 p. Kiadói papírmappában.
12997.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., A Fény kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányzik,
12998.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
9

3 könyv a fényképezésről: Fényképezés Gyakorlata, Hol a hiba. Kisfilmes fényképezés.
12999.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

13000.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF