Markó Miklós (szerk.): Visszaemlékezések I. Ferenc József születésének 100-ik évfordulóján (1830-1930). Összesen 480 képpel, és Mühlbeck Károly külön e mű részére rajzolt 50 illusztrációjával. Budapest, 1930, Athenaeum. Foltos, ragasztott kiadói, rajzos, aranyozott feliratú, piros egészvászon kötésben.
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Preisich Gábor: Budapest városépítésének története Buda visszavételétől a Tanácsköztársaságig I-II. Bp., 1960 Műszaki. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötésben.
Marczali Henrik: Magyarország története. A műveltség könyvtára. Bp., 1911. Athenaeum. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félbőrkötésben, plakettel, a gerinc sarkainál enyhe sérüléssel.
Vicente Blasco Ibánez: Argentina y sus grandezas. Madrid, 1910, La Editorial Espanola Americana. Kiadói aranyozott egészbőrkötésben. Széleinél kopottas, egyébként jó állapotú kötet. Érvénytelen könyvtári pecséttel. 32x24 cm.
Zsadányi Oszkár: Mindenki szolgája. Feljegyzések az oroszországi és ukrajnai munkaszolgálatosok kálváriájáról. Bp., 1945. Magyar Téka. 152 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban.
A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.