13338.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Bergsteigen und Wintersport
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Clubführer durch die Wallisalpen. 2. köt.: Com Col de Collon bis zum Theodulpass. Összeáll.: Dübi, Heinrich. Zürich, 1921, Kommissionsverlag Rascher & Co. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.