13340.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Bergsteigen und Wintersport
2 000 HUF
Hüttig, Robert - Kordon, Frido: Führer durch die Ankogelgruppe einschließlich Hochalmspitz-, Hafner- und Reißeckgruppe. Bécs, 1926, Artaria. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.