13329.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Bergsteigen und Wintersport
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Illustrierter Dolomitenführer. 1. köt.: Dolomiten, Garda-See, Merano. Bolzano, 1939, Unione Turistica Alberghiera delle Dolomiti. Térképmelléklettel, számos fekete-fehér fényképpel. Kopott, kicsit sérült papírkötésben.