3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Huber Alfonz: Ausztria története. Átdolg. Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. II-III. köt. Bp. 1901. MTA. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. A harmadik kötet címlapja, illetve első néhány lapja sérült.