Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
880926
13253
267
100
Books: Travelling, cities
May Károly: Karácsony. Utazási elbeszélés. Fordította Szekrényi Lajos lelkész. Bp., 1898. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerince sérült, szakadt, viseltes állapotban. 1338883
13254
267
Books: Travelling, cities
Schweiz: Westschweiz und das Berner Oberland. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 258.). Térképmelléklet nélkül. Kissé megviselt papírkötésben, jó állapotban. 1158817
13255
267
Books: Travelling, cities
1341809
13256
267
Books: Travelling, cities
Baedeker, Karl: Italien. 3. köt.: Unter-Italien und Sicilien. Lipcse, 1887, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
1342884
13257
267
Books: Travelling, cities
Evlia Cselebi török világutazó Magyarországi utazásai 1664-1666. Budapest, 1908, Magyar Tudományos akadémia. Reprint kiadás. Kiadói karton kötésben 1342894
13258
267
Books: Travelling, cities
Thallóczy Lajos dr.: Jajca (Bánság, vár és város) története. Budapest, 1915, Hornyánszky Viktor kiadása. Reprint kiadás. Kiadói karton kötésben
1342906
13259
267
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói vászonkötésben.
1284095
13260
267
Books: Travelling, cities
Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. 167 p., képek nélkül!
1284138
13261
267
Books: Travelling, cities
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Arcképekkel, térképekkel. Bp., 1937. Grill.
1284160
13262
267
Books: Travelling, cities
1263325
13263
267
Books: Travelling, cities
Biblografia Geografica Dell'Italia Anno 1925-1928. Firenze, 1927. Instituto Geografico Militare. 4 kötet egybe kötve. Félvászon kötésben. In half linen binding
1263216
13264
267
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF