380 000 HUF
1 027,03 EUR, 1 117,65 USD
Az Osztrák - Magyar Monarchia írásban és képben. Rudolf trónörökös kezdeményezéséből és közreműködésével. I.-XXI. kötet. Teljes sorozat! Bp. 1886-1901. M. Kir. Államnyomda. Teljes magyar nyelvű sorozat. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egy kötet kötése hátoldalt kissé sérült, másik köteten apró kosz egyébként kívülről nagyon szép állapotú, egységes sorozat. Egészvászon kötésben.