Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/267/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Religion~37/Didon-Henry-P-Jezus-Krisztus-Ford-Kiss-Janos-es-Sulyok-Istvan-Bp-1896-Kiss-Janos-Diszk~II477169
477169
13697
267
Books: Religion
Beschreibung: Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. DÃszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbÅ‘r kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
: Sys