https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1322832
13874
267
0
2400
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Hegedüs Loránt: Ady és Tisza. Bp., 1940, Nyugat. 120 p. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóban. 1324310
13875
267
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1322729
13876
267
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Dr. Erich Kästner: Lirai házipatika. Ford. Vas István. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói kopottas félbőrkötésben. 1291977
13877
267
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1324474
13878
267
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322746
13879
267
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Walter Lippmann: Amerika válaszúton. Az USA külpolitikája. Ford. Gál György Sándor. Bp., 1946, Anonymus. 221 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322974
13880
267
0
4000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p. Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.
Das Lot is nicht erreichbar
1323095
13881
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323079
13882
267
0
1600
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Az arisztokrácia válsága és jövője. Tanulmánygyűjtemény. Bp., 1942, Aurora. 63 p. (Aurora-könyvek) Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1323612
13883
267
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. 153 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322914
13884
267
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések.
Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1324469
13885
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászonkötésben, hiányos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse