Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1322938
13922
267
1327461
13923
267
1245982
13924
267
1241277
13925
267
A magyar irodalom pantheonja. Szerkeszti Szalai Sándor. Bp., 1941, Dante. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
1244583
13926
267
A Napkelet lexikona I. A-K. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1243082
13927
267
Vásárhelyi István: A keskenyfilmezés. Bp., 1965, Műszaki. kiadói egészvászon-kötésben.
1241495
13928
267
1322858
13929
267
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é.n., Hungária és Nyugat. Kiadói félvászonkötésben, kiadói védőborítóval! 1239849
13930
267
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
908317
13931
267
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
1275583
13932
267
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
1252087
13933
267
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF