https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1233881
13946
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
921616
13947
267
0
4000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
François Villon balladái, Faludy György átköltésében. Bp., 1991, Magyar Világ. Aranyozott bőr kötésben, 20. számozott példány, készült 1200 példányban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1337626
13948
267
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Új idők lexikona I.-XII. kötet, 6 kötetbe kötve. Bp., 1936-38, Signer és Wolfner. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. 1336951
13949
267
0
6000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I-IV. Bp., 1903-11, Franklin. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A kötés minden kötetnél laza, az védőlapok a könyvtest mentén, hosszanti irányban felszakadozottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1287329
13950
267
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Ámon Ágnes: Örök hívás. Bp., 1943, Ráth T. ny. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1264716
13951
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1031496
13952
267
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1050531
13953
267
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.)
Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1284383
13954
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Bokodi Béla: 30 nap a föld alatt. Bp., 1967. Sport
Das Lot is nicht erreichbar
1139175
13955
267
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291425
13956
267
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1289799
13957
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse