Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1335792
13766
267
Híres szerelmesek. Budapest, 1902, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben
1342368
13767
267
1335832
13768
267
1343887
13769
267
Gyarmathy, Michel: Mosolyok és könnyek. Párizs, 1970. Dedikált! Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
1342364
13770
267
Magyar történelmi anekdoták. Összeáll.: Zolnay Vilmos. S. a. r.: Komáromi János. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1342920
13771
267
Féja Géza (szerk.): Ady Endre, Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésekről. Budapest, é.n., Athenaeum Papír kötésben. 1342921
13772
267
Kosztolányi Dezső: Alakok. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. A képeket Molnár C. Pál rajzolta. Kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
1338108
13773
267
Baktay Ervin, dr. A diadalmas jóga - Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1944. Pantheon. 254 p. 3. kiadás. Kiadói félvászonkötésben. 1343031
13774
267
Márai Sándor: A nővér. Budapest, 1947, Révai. Kiadói félvászon kötésben.
1340148
13775
267
1342902
13776
267
Montgomery Florence: Gyermekszív rejtelmei. Budapest, 1921, Athenaeum. Színes, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 1339614
13777
267
Babits Mihály: Nyugtalanság völgye. Táltos Kiadás, Budapest, 87 oldal. Első kiadás!
Állapot: Megviselt, A borítója szétesett, az elülső és a hátsó borító leszakadt, de a könyvtest egyben van.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF