Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1057830
13995
267
100
1244548
13996
267
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Paradicsom. Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban.
1242358
13997
267
1224589
13998
267
1224559
13999
267
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
1241490
14000
267
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény.
Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik)
1248121
14001
267
790036
14002
267
100
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
1296740
14003
267
790038
14004
267
100
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben 844601
14005
267
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, első lapja kiszakadt, viseltes állapotban. 864806
14006
267
A műveltség könyvtára, 6 különböző kötet, Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, illusztrált, kötetenként eltérő állapotban, több szakadt, hibás. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF