https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1247161
14007
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Bertalan Vince: Számolási gyakorlókönyv a kath. népiskolák IV. osztálya számára. III. rész. Az 1000-en felüli számkörben. Bp., 1918, Szent István Társulat. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247122
14008
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1246291
14009
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kissé sérült kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1040983
14010
267
0
1600
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.
A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1041861
14011
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1131348
14012
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
Das Lot is nicht erreichbar
1009716
14013
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224878
14014
267
0
2400
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Yehia El-Karamany, Juhász Ernő: Arab társalgás. Tanuljunk nyelveket sorozat. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói keménykötésben. A kötet lapjai hullámosak, a borító foltos. 1230826
14015
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1190093
14016
267
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1131359
14017
267
0
8000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860.
Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1145950
14018
267
0
100
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Szilágyi Vilmos: Szexuális kultúránkról. Bp., Családi Lap, Kiskönyvtár. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse