Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé ázott fedőborítóval
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái.Budapest, (1935), Frankilin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadó műbőr kötésben, mappában
Dr. Martin Luthers Kirchen-Pastille Predigten über die Episteln für alle Sonn- und vornehmsten Festtage des ganzen Jahres, zur religiösen Erbauung in den Familien aller Stände. Dresden,é.n., Verlag christlicher Schriften Schoen & Krieger, o.J. Viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J.tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta A Szent István - Társulat Szentírás Bizottsága. 80 mélynyomású képpel illusztrált. Budapest, Palladis R.T. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen 4 kötet; I., III., IV, V. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, ill. mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban,az egyik kötet gerince ragasztott.