Dennis Wheatley: Gyilkosság Miami előtt. A floridai rendőrség 412 számu percsomója. Tervezte: M. G. Links. Fordította: Földes Jolán. Egy fiktív bűnügy fiktív dokumentumaival. Bp., 1937, Palladis. 32 melléklettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Schölzel - Greschek: Bastelallerai. Anleitungen für wekgerechte Bastelarbeiten aus verschiedenartingen Materialien. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold Verlag. Kiadói kopottas, illusztrált félvászonkötésben. A melléklet megvan.
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben, néhány lapszél sérült, egyébként jó állapotban.