Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1177974
13802
267
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
1177968
13803
267
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben 1338962
13804
267
Tóth Béla (szerk.): A magyar anekdotakincs. Budapest, 1957, Gondolat Kiadó. Kiadói félvászon kötésben 1339191
13805
267
Myatt Major Frederick: The Illustrated Encyclopedia of Pistols & Revolvers. Belgium, 1980, Salamander Book.
Kiadói karton kötésben fedőborítóval. Szép állapotban. 1339073
13806
267
Temesváry Ferenc: Pisztolyok. A Magyar nemzeti Múzeum tűzifegyver-gyűjteménye. I. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Sok fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötésben fedő borítóval.
1339100
13807
267
1335293
13808
267
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Budapest, é.n., Dante. Illusztrált kiadói karton kötésben. 1335800
13809
267
Tabéry Géza, Incze Ernő: Jókai Erdélyben. (A legnagyobb magyar regényíró szül. 100. évford.). Oradea, 1925, Sonnenfeld Adolf R.T. Aranyozott, kiadói egészbőr kötésben. 1335962
13810
267
1334684
13811
267
Báró Eötvös József: Gondolatok. Második kiadás. Bp., 1874, Ráth Mór. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. 1334307
13812
267
1335757
13813
267
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF