Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1335127
13814
267
Jakucs László: Aggtelek és vidéke útikalauz. Budapest, 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben
1340952
13815
267
1338996
13816
267
Schmidt József (szerk.): Latin-magyar, magyar-latin. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói félbőr kötésben 1338548
13817
267
1336143
13818
267
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1883, Franklin-Társulat. 1 t. VII+309 p. Korabeli félvászonkötésben. Könyvtári pecsétekkel. 1338402
13819
267
Nótaszó. Katonák daloskönyve. Szerk. Kis István. Bp., Zrínyi, 1978. Kiadói papírkötésben.
1339252
13820
267
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal.
Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
1339221
13821
267
Ordas Iván: Az aradi tizenhárom. Budapest, 1988, Móra Ferenc Könyvkiadó. Karton kötésben 1339232
13822
267
Halmágyi Szabolcs, Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben 1335178
13823
267
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény
Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
1338450
13824
267
Lévai Béla: Lila-fehérben. Az UTE krónikája 1895-1950. Bp., 1970, Sport. Kiadói keménykötésben 1336970
13825
267
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF