Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1336421
13826
267
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben
1341366
13827
267
Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával.
Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.
1341385
13828
267
1340749
13829
267
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan. 39 p. Kiadói papírborítékban 1223455
13830
267
Illyés Gyula: Két kéz. (Versek) Bp. (1950) Athenaeum. 39 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval 1341217
13831
267
Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, papír védőcsomagolásban. A gerince hiányzik, megviselt állapotú.
1339042
13832
267
1339015
13833
267
Gyomai Zsigmond: Álmok. Költemények és rajzok. Budapest, 1886, Grimm Gusztáv Könyvkereskedése. Szerző által dedikált példány! Díszes, Gottermayer félbőr kötésben. 1339032
13834
267
Strokay Kálmán, Balla Ignác: Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
1339239
13835
267
Toncs Gusztáv: Zágoni Mikes Kelemen. Budapest, 1897, Lampel R. Modern félvászon kötésben. 1337051
13836
267
1336669
13837
267
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949. Új Idők. 208 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF