Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1337563
13838
267
Régi olasz novellák. Szerk Kilényi Mária. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászonkötésben.
1337048
13839
267
1337004
13840
267
Kipling: A dzsungel világa. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Korabeli , laza félvászonkötésben.
1338370
13841
267
Móricz Zsigmond: Sárarany. 11. kiadás. Bp. é.n. Atheneum. 199 p. Aranyozott, kissé laza kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt példány. 1336750
13842
267
1337799
13843
267
Magyar-angol-francia-német zsebszótár. Szerk.: Palásthy, Géza von. Bécs, [1957], Hans Bulla & Sohn. A Vöröskereszt ajándék példánya. Kicsit kopott, enyhén megviselt papírkötésben. 1339199
13844
267
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1978, Gondolat Kiadó. Kiadói egsézvászon kötésben fedőborítóval. 1338281
13845
267
A színház (Utazás papírsziklákon és a vászonerdőkön át) Szerk. Szomaházy István. Bp., 1901, szerzői kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben. 1229999
13846
267
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1341466
13847
267
1339492
13848
267
Bori Imre a szürrealizmus idején. A magyar szürrealizmus irodalma. A magyar irodalmi avantgarde II. Symposion könyvek 26. Újvidék, 1976, Forum Lap és Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
1291979
13849
267
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF