13847.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik