Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum