Báró Eötvös József: Gondolatok. Második kiadás. Bp., 1874, Ráth Mór. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/267/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~40/Baro-Eotvos-Jozsef-Gondolatok-Masodik-kiadas-Bp-1874-Rath-Mor-Korabeli-aranyozott-ge~II1334684
1334684
13811
267
Beschreibung: Báró Eötvös József: Gondolatok. Második kiadás. Bp., 1874, Ráth Mór. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
: tánczos_gábor