14007.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bertalan Vince: Számolási gyakorlókönyv a kath. népiskolák IV. osztálya számára. III. rész. Az 1000-en felüli számkörben. Bp., 1918, Szent István Társulat. Korabeli félvászonkötésben.