14031.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.