13871.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt!