13920.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Eric Knight: Légy hű önmagadhoz I-II. Ford. Kovács György, Tápai Szabó Gabriella. Bp. 1946. Anonymus. 298, 269 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben. Első magyar kiadás!