Hegedüs Loránt: Gróf Széchenyi István regénye és éjszakája. Bp., 1941,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/267/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~40/Hegedus-Lorant-Grof-Szechenyi-Istvan-regenye-es-ejszakaja-Bp-1941-Athenaeum-Aranyozot~II1336707
1336707
13791
267
Beschreibung: Hegedüs Loránt: Gróf Széchenyi István regénye és éjszakája. Bp., 1941, Athenaeum. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban.
: ttg