14090.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet IV. Bp., 1911, Franklin. 746 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.