14025.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben