13984.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Kiel, Elfriede: A szeretet nagy szentje Árpádházi Erzsébet. Bp., 1970, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.