13788.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 600 HUF
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1-4. köt. Bp., 1872, Heckenast. Kissé kopott, aranyozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.